Expander

Szeroka oferta produktów finansowych Expandera w KredytGo.

Czytaj więcej

Atrakcyjne lokaty bez podatku w Expanderze

Czytaj więcej
 1. jestem zadowolona z ich uslug, pan Wojtek jest super mily :D

 2. chciała bym skontaktować się z doradcą

  • kliknij szczegóły oferty i wypełnij wniosek, doradca expandera sam się z tobą skontaktuje

 3. Wypełnij więc formularz "Umów się z doradcą". Po to one sa, te formularze. :)

 4. Polecam Expander z uwagi na dość nietypowe traktowanie klienta. Nietypoe nie znaczy gorsza, a wrecz przeciwnie. Wychodza ludziom naprzeciw, daja rozwiazania niestatndardowe, jak dla mnie bomba.

 5. ekspander jest ok, polecam ich uslugi mozna byc calkiem zielonym w temacie pieniedzy a doradz super

  • skąd wiesz że super jak jesteś zielony?

 6. 62.29.160.1422010-04-22

  Moje opinie o expanderze sa jak najbardziej pozytywne. Czuć u nich lata doświadczeń nawet z trudnymi Klientami, jakim jestem :) Nie dość, że zielonym to jeszcze upartym, ale dają sobie ze mną sietnie radę, z wyników jestem zadowolony.2010-11-25 13:10:48

 7. na różnych forach znalazłam właśnie bardziej pozytywne opinie, jestem dopiero przed umówieniem sie na spotkanie, ale chciałam co nieco poczytać opinii, czy warto, czy też nie, interesuje mnie kredyt hipoteczny, http://www.alertfinansowy.pl/opinie/oddzial/7351-expander-pruszkow-al-armii-krajowej-36.html tutaj nawet przeczytałam o totalnej wytrwałości doradcy. czy tak naprawdę jest?

 8. Załatwiałem ostatnio u nich kredyt hipoteczny dla porównania umowiłem się w Open Finance i Notusie. Doradca w Expanderze wywarł na mnie najlepsze wrażenie. W OF doradca już na starcie próbował wmanewrować mnie na plan oszczędnościowy, w Notusie z kolei oferty banków okazały się na tyle tajemnicze, że nie wiadomo było co który bank oferuje. Być może chodzi tu jedynie o konkretnych doradców, ale ciężko stwierdzić. Może to polityka tych firm? Może w OF doradcy dostali nakaz ukierunkowywania klientów w stronę oszczędzania, a w N. ukrywania nazw banków w ofertach?

 9. hipoteka pilnie